Internetová prezentace malé firmy

Vytvoříme podle Vašich potřeb, požadavků a aktivit Vaší firmy internetové stránky, které Vám umožní se kvalitně prezentovat. Umístěním dobře a jednoduše vyhledatelných informací na internetu se zvýší pravděpodobnost, že se na Vás obrátí noví klienti a také se zlepší i komunikace s těmi stávajícími. Přitom náklady na pořízení internetové prezentace včetně registrace vlastní domény jsou již natolik příznivé, že si ji může dovolit úplně každá firma.

 

Soukromá internetová prezentace

Dnes je již běžně dostupné vytvořit a používat internetové prezentace i pouze pro soukromé účely, například pro provozování diskusních stránek, informací o koníčcích nebo jiných soukromých aktivitách. Někteří redigují stránky s informacemi o místních pamětihodnostech nebo jiných zajímavostech. Pokud se chcete věnovat některé z těchto činností, vytvoříme pro Vás pomocí volně dostupných nástrojů příslušnou internetovou aplikaci s vlastním redakčním systémem a provedeme její základní konfiguraci a naplnění. Můžete pak již s případnou naší minimální podporou svoje stránky dále samostatně spravovat a doplňovat.

 

IT služby

Zajistíme Vám služby spojené s internetovými prezentacemi, jako je registrace domény, výběr a nastavení web hostingu  a e-mail hostingu. Provádíme také konfiguraci a údržbu výpočetní techniky, tyto služby poskytujeme většinou ve spojení s tvorbou nebo údržbou internetových prezentací.